No menu items!
Ballina SPORTE TJERA FINALJA LIBURNI - MABETEX PRISHTINA DIREKT NË KËTË TV

FINALJA LIBURNI – MABETEX PRISHTINA DIREKT NË KËTË TV

Kampioni i Kosovës në Superligën e futsallit do të përcaktohet nesër.

Liburni si kampion aktual do të takohet ndaj Mabetex Prishtinës.

Takimi final zhvillohet në palestrën ‘Bill Clinton’ në Ferizaj, e që fillon nga ora 17:00.

Ky takim do të jetë pa prani të shikuesve, ndërsa do të transmetohet drejtpërdrejt në RTK4.

Kujtojmë, fituesi i këtij takimi do të jetë kampion i ri i Kosovës, kurse do të siguron edhe plasmanin në kualifikime të Ligës së Kampionëve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments