No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR LIRIM KASTRATI SHËNON NË NDESHJEN KUNDËR ISTRAS

LIRIM KASTRATI SHËNON NË NDESHJEN KUNDËR ISTRAS

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati ka shënuar gol në ndeshjen që skuadra e tij NK Lokomotiva është duke e luajtur në udhëtim te NK Istra 1961 në ndeshjen e vlefshme për ligën kroate. Rezultati momental është 1:1, derisa Kastrati e ka gjetur rrugën e golit në minutën e 8-të.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Agim Sopi i kundërpërgjigjet Abedin Zekës, sqaron situatën e Traores

Agim Sopi, trajneri shqiptar i klubit suedez, Osterlen FF, po akuzohet nga presidenti i Trepça 89, Abedin Zeka, se orkestori transferimin e...

Dy talente të futbollit llapjan në prova te Galatasaray

Kosova tash e sa kohë është dëshmuar si çerdhe e talenteve të futbollit dhe gjithnjë e më shumë futbollistët e rinj po...

Kryeziu para ndeshjes me Gjilanin: Arbëria nuk ka asgjë për humbur, udhëtojmë vetëm për fitore

Futbollisti i Arbërisë së Dobrajës, Almir Kryeziu e ka komentuar ndeshjen e radhës skuadrës së tij në Superligën e Kosovës. Në kuadër të javës së...

Më 4 e 5 mars turneu “Adem Jashari”

Për nder të Epopesë së UÇK-së, nën patronatin e FFK-së – Komisionit të Futsallit, më 4 dhe 5 mars, do të organizohet edicioni i...

Recent Comments