No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR BATATINA PREMTON: LLAPI NUK DO TË BËJË KALKULIME

BATATINA PREMTON: LLAPI NUK DO TË BËJË KALKULIME

Llapi ka barazuar 1:1 në shtëpi në ndeshjen me Prishtinën, ndërsa trajneri i skuadrës vendëse, Tahir Batatina është dukur të jetë i kënaqur me këtë epilog.

“Kemi qenë të vëmendshëm vazhdimisht sepse luajtëm ndaj skuadrës më të mirë në Kosovë. E kemi ditur se kanë sulmues të mirë siç janë Januzi e Johen, ndërsa golin e pësuam nga një pakujdesi”, tha fillimisht Batatina për Super Sport Kosovën.

“Kishim rastet tona edhe në pjesën e parë, në pjesën e dytë shënuam dhe tentuam ta kemi ndeshjen në kontroll”, shtoi ai.

“Llapi sot ka ndaluar shumë zëra të njerëzve që nuk ia duan të mirën Llapit, duke iu treguar se ne nuk bëjmë kalkulime pavarësisht pozitës në tabelë pasi është përfolur se Prishtina do vjen këtu dhe do na bëjë katër gola”, u shpreh trajneri i Llapit.

Ai ka premtuar se edhe me Dritën, por edhe me të gjithë rivalët, Llapi do të luajë pa asnjë kalkulim. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments