No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA LËNDOHET RASHICA

LËNDOHET RASHICA

Një lajm i keq vjen nga Milot Rashica.

Ylli kosovar i Werder Bremenit, ka pësuar lëndim në stërvitjen e sotme.

Lajmin e ka bërë publik vetë klubi gjerman, ku shihet edhe fotoja e këmbës së lënduar të Rashicës.

“Milot Rashica u desh të ndërprejë stërvitjen e sotme, shkaku i lëndimit në këmbën e majtë”, shkruan Werderi, raporton Olle.

Mbetet të shihet se sa do të pauzojë vushtrriasi i Kombëtares së Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments