No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR OPEROHET ME SUKSES YLLI I FUTBOLLIT KOSOVAR DHE BALLKANIT ARBËR HOXHA

OPEROHET ME SUKSES YLLI I FUTBOLLIT KOSOVAR DHE BALLKANIT ARBËR HOXHA

Ylli i futbollit kosovar, Arbëri Hoxha, është operuar ditën e sotme.Drejtori sportiv i skuadrës së Ballkanit, Avni Bytyqi, ka njoftuar për Zeri.info se operimi ka shkuar për mrekulli.“Arbër Hoxha është operuar te mjeku i njohur Qerim Kida. Operimi për fat të mirë ka shkuar shumë mirë. Tashmë presim që edhe faza e rehabilitimit të shkojë mirë”, ka thënë Avni Bytyqi për Zeri.info.21-vjeçari Hoxha u lëndua në ligamentet e gjurit të majtë të shtunën, një ditë para ndeshjes me Trepçën ’89.Ai pritet t’i mungojë skuadrës së Ballkanit së paku gjashtë muaj.Hoxha para lëndimit po kalonte në formë jetësore.Sulmuesi kosovar konsiderohet një ndër lojtarët më cilësor që aktivizohet në futbollin e Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments