No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR GJAKOVA MBLODHI VETERANËT E FUTBOLLIT

GJAKOVA MBLODHI VETERANËT E FUTBOLLIT

Sot në qytetin e Gjakovës është zhvilluar një miqësore ndërmjet Veteranëve të Vëllaznimit dhe ekipit të Veteranëve të Kosovës.

Kjo miqësore ka mbledhur emra të mëdhenj të futbollit kosovar.

Prezent në këtë miqësore ishte edhe Kryetari i FFK-së, Agim Ademi dhe sekretari Eroll Salihu.

Ademi në fund të takimit pati një fjalim në praninë e të dyja skuadrave, derisa pranoi edhe një dhuratë nga vendësit, një punim i qytetit të vjetër të Gjakovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

“Nuk merremi me analista”: Nga Drita i reagojnë ashpër Granit Begollit për deklaratën kundrejt Xhevdet Shabanit

Nuk ka asnjë dyshim të vetëm se Xhevdet Shabani ka qenë futbollisti më i rëndësishëm te Drita e Gjilanit në vitet e...

Muharrem Sahitit komenton postin e ri në Federatën e Futbollit të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll nga muaji mars nis një mision të qartë, atë të kualifikimit në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Recent Comments