No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR ARBËR HOXHA: FALË ZOTIT OPERIMI PËRFUNDOI ME SUKSES

ARBËR HOXHA: FALË ZOTIT OPERIMI PËRFUNDOI ME SUKSES

Futbollisti i Ballkanit dhe njëri nga talentet më të mëdhenj të Superligës së Kosovës, Arbër Hoxha, i cili sot iu nënshtrua me sukses operimit të gjurit nga dr. Qerim Kida, ka reaguar nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook, me ç’rast ka falënderuar të gjithë për mbështetjen e treguar në këtë periudhë të vështirë për të.
“Falë ZOTIT operimi përfundoi me sukses. Respekt për Dr.Qerim Kida për kujdesin e shtuar.

Faleminderit nga zemra për të gjithë ju e në veçanti klubit FC Ballkani per kujdesin e jashtëzakonshëm. Krenar që jam pjesë e kësaj familje.

Pas vështirësisë vjen lehtësimi. Do të rikthehem më i fortë”, ka shkruar Arbër Hoxha.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments