No menu items!
Ballina SUPERLIGA SUPERLIGA VAZHDON ME ORAR TË NGJESHUR

SUPERLIGA VAZHDON ME ORAR TË NGJESHUR

Federata e Futbollit e Kosovës e publikuar orarin e ndeshjeve të javës së 26-të në Ipko Superligë. Tri ndeshje do të zhvillohen të mërkurën dhe tri të tjera të enjten. Kësaj radhe ndeshjet do të fillojnë në orën 16:45. Edhe kjo javë pritet të sjellë ndeshje tejet interesante, ku pa dyshim veçohet dueli i mbijetesës në Mitrovicë ndërmjet Trepçës’89 dhe Flamurtarit, si dhe përballja në Podujevë, Llapi – Prishtina.

Ipko Superliga
E mërkurë
16:45 – Vushtrria-Drita
16:45 – Trepça’89-Flamurtari
16:45 – Dukagjini-Gjilani

E enjte
16:45 – Llapi-Prishtina
16:45 – Ferizaj-Ballkani
16:45 – Feronikeli-Drenica

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments