No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A PËRFUNDON SEZONI PËR KHEDIRAN

PËRFUNDON SEZONI PËR KHEDIRAN

Dëmtim i  rëndë për Sami Khediran i cili mbyll përpara kohe këtë sezon. Sipas raportimeve që vinë nga Gazzetta Dello Sport analizat të cilave u është nënshtruar mesfushori gjerman për të përcaktuar shkallën e dëmtimit kanë vërtetuar se për t’u kthyer i gatshëm për të luajtur sërish, Khediras do t’i duhen minimalisht 2 muaj dhe për këtë arsye ky sezon futbollistik mund të konsiderohet i mbyllur për të. Një humbje e madhe kjo për trajnerin Sarri dhe Juventusin që kishte nevojë për ekpseriencën e Khediras në këtë periudhë të ngjeshur me ndeshje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Djaloshi i hekurt nga Prishtina po e synon pushtimin e Europës

Edhe pse një vendi vogël, madje edhe i izoluar nga Europa, Kosova vazhdon të shkëlqej në kontinentin e vjetër kur është në...

Recent Comments