No menu items!
Ballina SUPERLIGA CAKTOHEN GJYQTARËT PËR NDESHJET E JAVËS SË 25-TË

CAKTOHEN GJYQTARËT PËR NDESHJET E JAVËS SË 25-TË

Xhiro e 25-të në Superligen e Kosovës në futboll vjen me ndeshje mjaftë interesante.

Skuadra lidere e Superligës, Drita, ndeshjen ndaj Ferizajt do ta zhvilloj ditën e premte.

Dy ndeshjet më interesante të kësaj xhiro, Ballkani – Trepça ’89 dhe Feronikeli – Llapi do të zhvillohen ditën e diele.

Kurse, tashmë është bërë edhe delegimi i gjyqtarëve për këtë javë.

Në ndeshjen kryesore, Ballkani – Trepça ’89, ‘bilbili’ kryesor i është besuar Genc Nuzës me asistent Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj.

Kjo është lista e plotë e gjyqtarëve nga të gjitha takimet që do të luhen:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Ademi takohet me zv/presidentin e ri të DFB-së, në qershor nis realizimi i projekteve të përbashkëta

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili po qëndron për vizitë pune në Gjermani, është takuar me zëvendëspresidentin e ri të Federatës së Futbollit...

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Recent Comments