No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR MORINA: FUTBOLLISTËT T'I NËNSHTROHEN EDHE TESTIT KONDICIONAL

MORINA: FUTBOLLISTËT T’I NËNSHTROHEN EDHE TESTIT KONDICIONAL

Skuadrat e Superligës po vazhdojnë të testohen për koronavirus.

Deri tash gjithçka ka shkuar mirë dhe asnjë futbollist apo pjesëtar i stafit të klubeve nuk ka rezultuar pozitiv.

Megjithatë, drejtori sportiv i Flamurtarit, Arbnor Morina po pretendon se para vazhdimit të garave futbollistët duhet t’i nënshtrohen edhe një testi tjetër.

“Përveç testimit për Covid-19 ua preferojë testin kondiconal të gjithë lojtarëve”, ka shkruar mes tjerash Morina.

Më poshtë postimi i tij i plotë:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments