No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR MESSI "ZHDUKET" PËR 40 MINUTA NË INSTAGRAM

MESSI “ZHDUKET” PËR 40 MINUTA NË INSTAGRAM

E çuditshme ajo që ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme. Lionel Messi, ylli argjentinas i Barcelonës, ka parë t’i zhduket llogaria e tij në “Instagram”. Kjo ndodhi rrethe orës 01:00 të natës, kur si me magji nuk kishte asnjë foto e asnjë ndjekës në llogarinë e sulmuesit.

E gjitha kjo nuk kaloi pa u vënë re nga ndjekësit e tij, që nisën edhe ngacmimet, që Cristiano Ronaldo, Florentino Perez e Jose Mourinho ishin autorët e kësaj ngjarjeje.

“Zhdukja” e Messit zgjati rreth 40 minuta dhe më pas gjithçka ishte në rregull. Instagram tashmë ka nisur një hetim mbi atë që ka ndodhur. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments