No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR VOKRRI E ADEMI TË PANDASHËM EDHE PARA SHUMË VITESH

VOKRRI E ADEMI TË PANDASHËM EDHE PARA SHUMË VITESH

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi dëshmohet edhe një herë se ka qenë një nga bashkëpuntorët më të ngushtë të ish-presidentit të FFK-së, Fadil Vokrri.

Në disa pamje të publikuara në rrjetet sociale, Ademi shihet në shoqëri të Vokrrit në një turne të futbollit në Francë, përcjellë Gazeta Olle.

“Legjenda Fadil Vokrri dhe Presidenti Agim Ademi në shoqëri të organizatorëve francez në Narbonne të Francës”, shkruan kjo faqen në rrjetet sociale.

Kurse në foton e dytë, gjithashtu shihen dyshja, Vokrri – Ademi, në një darë zyrtare ku Kryetari i tashëm i FFK-së, Agim Ademi ishte shpallur edhe qytetar nderi i një qyteti bregdetar në Francë.

“Foto e darkës zyrtare pas përfundimit të turneut ku Presidenti Agim Ademi shpallet qytetar nderi në Narbonne (qytet bregdetar në Francë). Agim Ademi dhe Fadil Vokrri të pa ndashëm nga njeri tjetrin”, shkruan tutje kjo faqe.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments