No menu items!
Ballina SUPERLIGA TREPÇA'89 DHE FERIZAJ MARRIN LAJME TË MIRA NGA IKSHPK

TREPÇA’89 DHE FERIZAJ MARRIN LAJME TË MIRA NGA IKSHPK

Trepça ‘89 dhe Ferizaj kanë marrë rezultate të mira nga testet për koronavirus.

Anëtarët e dy klubeve kanë dalë negativ në këto teste, përcjellë Gazeta Olle.

KF Trepça’89 kalon me sukses testet për virusin “Covid 19”

Klubi jonë sot mori lajmin e mirë sepse sot dolën testet për “Covid 19”, ku të gjithë lojtarët dhe stafi i klubit rezultuan negativ ndaj virusit.

Lojtarët dhe stafi i klubit u testuan dje në stadiumin “Riza Lushta”.

Ju urojmë të gjithë klubeve dhe sportistëve të kalojnë testet ndaj virusit “Covid 19”, ka njoftuar Trepça ‘89.

“IKSHPK ka dalur me rezultatet e testeve që i ka bërë sot skuadrës tonë, ku për fat të mirë të gjithë futbollistët e klubit tonë staffi teknike dhe personeli i klubit tonë kanë dalur negativ në testimin për COVID19.

Ne si klub do të vazhdojmë me stërvitje normale, por me kujdes të madhë.

Ne jemi duke u pregatitur maksimalisht për të arritur synimet tona”, bën të ditur Ferizaj. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Cassano: Interi është qesharak në Ligën e Kampionëve. Futboll në Itali nuk luajnë ata, por Atalanta

Ish sulmuesi i Milanit dhe Interit Antonio Cassano foli me mikrofonat BoboTV duke skanuar situatën e Interit. “Ka gjetur një qëndrueshmëri të madhe. Skuadra...

Reali barazon në frymën e fundit ndaj Sociedad, titulli largohet akoma më shumë 

Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 mbrëmjen e sotme ndaj Sociedadit në shtëpi. Një barazim që...

Java e 23-të në Superligë luhet në fundjavë, vëmendja në “Fadil Vokrri” dhe “Rexhep Rexhepi”

Java e 23-të në Superligën e Kosovës do të vazhdojë në fundjavë. Fillimisht, ndeshja e parë do të luhet...

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Recent Comments