No menu items!
Ballina SUPERLIGA ÇARTET MUNISHI PAS RASTIT ME COVID-19 TE DRITA: AMATERA FOLNI TASH!

ÇARTET MUNISHI PAS RASTIT ME COVID-19 TE DRITA: AMATERA FOLNI TASH!

Një futbollist i Dritës ka rezultuar pozitiv me koronavirus njofton klubi gjilanas në komunikatën e fundit.

Futbollisti që ka dalë pozitiv me këtë virus është Izeir Emini.

Lajmi për Gazeta OLLE është bërë i ditur nga vetë futbollisti nga Maqedonia e Veriut.

“Testin për Covid-19 e kam bërë dje në Shkup më saktësisht në një spital privat ndërsa sot mora rezultatet dhe fatkeqësisht për mua ishte pozitiv”, ka thënë Emini.

Kurse, në rrjetet sociale ndaj këtij rasti ka reaguar edhe trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi.

“Amatera folni tash. Rrezikoni jetën e njerzve për interesa personale. Shërim të shpejt Izair Emini nga Covid19”, ka shkruar Munishi në llogarinë e tij në Facebook.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments