No menu items!
Ballina SUPERLIGA GJINDSHMËRIA E ARBËR PREKAZIT PËR TA REALIZUAR TV-INTERVISTËN

GJINDSHMËRIA E ARBËR PREKAZIT PËR TA REALIZUAR TV-INTERVISTËN

Ministria e Shëndetësisë në koordinim me Institutin Kombëtar të Shëndetit Publik u dhanë leje dje klubeve të Superligës së Kosovës të rikthehen në stërvitje.

Pas vendimit, skuadrat kosovare kanë filluar përgatitjet që të jenë sa më të gatshëm për rifillimin e Superligës, shkruan Gazeta Sheshi.

Kurse, futbollisti i Ballkanit, Arbër Prekzai, ka folur për “Klan Kosova” për rifillimin e stërvitjeve.

Por e veçanta e kësaj interviste ishte mënyra se si qendërmbrojtësi kishte improvizuar për të realizuar këtë intervistë nga banesa e tij.

Karrige, karrige, shportë e teshave, shportë mbeturinash, box këpucësh, atlete dhe në fund telefoni për të realizuar intervistën.

Më poshtë e keni improvizimin e Prekazit:

Image may contain: 2 people

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments