No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR FOTO TË PAPARA DERI TASH, PRESIDENTI I FFK-SË NË KOHËN E LOBIMIT

FOTO TË PAPARA DERI TASH, PRESIDENTI I FFK-SË NË KOHËN E LOBIMIT

Janë këto disa fotografi të papara më parë të një delegacioni përfaqësuesish të futbollit shqiptar, në vizitë në Federatën Franceze të Futbollit në vitin 2001ù të cilët po lobonin për futbollin e Kosovës, për Kosovën dhe arritjet e saja që sot po u gëzohen të gjithë.

Në delegacionin që përbëhej përveç predidentit aktual të FFK-së, Agim Ademi, ishin edhe legjenda Fadil Vokrri, Agim Cana, Isuf Mehmeti dhe Bashkim Hasani./PJ/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments