No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA TRAJNERI I HERTHAS NUK PËRMBAHET: MOS NA E MOHONI FESTIMIN E GOLAVE!

TRAJNERI I HERTHAS NUK PËRMBAHET: MOS NA E MOHONI FESTIMIN E GOLAVE!

Trajneri i Hertha Berlinit, Bruno Labbadia është i lumtur për suksesin e djemve të tij në ndeshjen kundër Hoffenheimit, por e sheh problematike mungesën e festës në një deklaratë për Sky Sport Deutschland.

Protokolli mjekësor nuk lejon përqafimet dhe festën në rastin e golave, veprim që nuk aprovohet nga trajneri i Herthas. “Djemtë kishin nevojë për këtë fitore, e merituan dhe ishte shumë e rëndësishme për besimin e tyre. Festimet janë pjesë e futbollit. Jemi testuar aq shumë këtë periudhë sa mendoj se mund të na lejojnë për të festuar golat. Kemi kryer shumë kontrolle, është turp i madh nëse na e mohojnë gëzimin dhe festimin e shënimit të golave“, deklaron trajneri i skuadrës kryeqytetase. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments