No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR NDRYSHIM I MADH I MUHARREM SAHITIT GJATË PANDEMISË!

NDRYSHIM I MADH I MUHARREM SAHITIT GJATË PANDEMISË!

Shumë personalitete të futbollit e kanë ndryshuar dukjen e tyre gjatë pandemisë koronavirus.

E një prej tyre është edhe trajneri kosovar, Muharrem Sahiti, përcjellë Gazeta Olle.

Kjo u pa në video-lidhjen që e kishte ai mbrëmë me emisionin sportiv në Klan Kosova.

Sahiti tashmë ka lëshuar mjekrën, e cila për shkak të ngjyrës bie në sy mjaft shumë.

Sahiti foli rreth rifillimit të kampionatit 2019/20 të futbollit kosovar.

Ai theksoi që do të ishte sportive që fati i sezonit të vendoset në fushë.

Përpos që është ndihmës-trajner në skuadrës së parë te Kosova, Sahiti është edhe kryetar i Shoqatës së Trajnerëve të Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments