No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA MAINZI I SHPËTON HUMBJES NË DUEL ME KOLNIN

MAINZI I SHPËTON HUMBJES NË DUEL ME KOLNIN

Mainzi i ka shpëtuar humbjes në ndeshjen e sotme si mysafir në Bundesligë, duke luajtur baras 2:2 me Kolnin.

Vendasit ishin në epërsi prej 2-0, por nuk arritën ta ruanin rezultatin deri në fund.

Në këtë ndeshje për disa minuta luajti edhe futbollisti shqipta në radhët e Kolnit, Elvis Rexhbecaj.

Ai u aktivizua në minutën e 76-të të ndeshjes, kurse disa minuta më pas u ndëshkua me karton të verdhë.

Ndeshja e fundit e ditës së sotme në Bundesligë fillon nga ora 18:00, ku takohen Union Berlin dhe Bayern Munchen.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments