No menu items!
Ballina SUPERLIGA “BOMBË” NGA DEBATIK CURRI: BALLKANI KA STËRVITUR QË 1 MUAJ!

“BOMBË” NGA DEBATIK CURRI: BALLKANI KA STËRVITUR QË 1 MUAJ!

Ndihmës-trajneri i Prishtinës, Debatik Curri, ka folur për stërvitjet e skuadrës bardhekaltër në kohën e pandemisë.

Ai e konfirmoi që Prishtina ka stërvitur katër ditë gjatë javës, përcjellë Gazeta Olle.

Ai ka thënë që Ballkani që një muaj po stërvitet.

“Ne gjatë kësaj jave kemi stërvitur katër herë, kjo është e vërtetë”, deklaroi Curri në Klan Kosova.

“Mirëpo, edhe Ballkani po stërvitet. Ata kanë një muaj që po stërviten. Ky informacion është i sigurtë. Është informacion nga brenda Ballkanit”, shtoi ai.

Ndryshe, Ballkani ishte një prej klubeve që akuzoi ashpër Prishtinën dhe Gjilanin për nisjen e përgatitjeve. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments