No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR GJEST FANTASTIK I PRAPASHTICËS, DHURON TOPA PËR ISH-KLUBIN

GJEST FANTASTIK I PRAPASHTICËS, DHURON TOPA PËR ISH-KLUBIN

Ish-portieri i njohur Naser Prapashtica, i cili tani e disa vjet është i angazhuar si trajner i portierëve në Kombëtaren U21 të Kosovës, por njëkohësisht me përvojën e tij i ndihmon edhe disa skuadra, sot ka bërë një gjest fantastik, shkruan Futbolli.info. Ai e ka vizituar stadiumin e posa ndërtuar të skuadrës së Ligës së Tretë, Kosova (P) në Bernicë, derisa drejtuesit të kësaj skuadre Haki Bllacaku ia ka dorëzuar edhe 10 topa futbolli si dhuratë. “Gjatë vizitës te ish-klubi im FC Kosova (P), ku një pjesë të jetës time e kam kaluar me sukses. Sot i përgëzova për stadiumin e ri me një dhuratë simbolike. N.P-533”, ka shkruar Prapashtica.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Cassano: Interi është qesharak në Ligën e Kampionëve. Futboll në Itali nuk luajnë ata, por Atalanta

Ish sulmuesi i Milanit dhe Interit Antonio Cassano foli me mikrofonat BoboTV duke skanuar situatën e Interit. “Ka gjetur një qëndrueshmëri të madhe. Skuadra...

Reali barazon në frymën e fundit ndaj Sociedad, titulli largohet akoma më shumë 

Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 mbrëmjen e sotme ndaj Sociedadit në shtëpi. Një barazim që...

Java e 23-të në Superligë luhet në fundjavë, vëmendja në “Fadil Vokrri” dhe “Rexhep Rexhepi”

Java e 23-të në Superligën e Kosovës do të vazhdojë në fundjavë. Fillimisht, ndeshja e parë do të luhet...

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Recent Comments