No menu items!
Ballina SUPERLIGA STADIUMI I FERONIKELIT ME PAMJE FANTASTIKE

STADIUMI I FERONIKELIT ME PAMJE FANTASTIKE

Nga stadium i “arave” para disa vitesh, stadiumi “Rexhep Rexhepi” në Drenas ka marrë pamje moderne.

Stadiumit i janë shtuar edhe dy tribuna, në lindje dhe jug.

Tri herë kampionët e Kosovës kanë publikuar pamje pas ndërtimit të tribunave.

Pauza dy muajshe ka bërë që edhe fusha të duket si “tepih i gjelbërt”.

“Pamje nga stadumi “Rexhep Rexhepi”, Drenas”, ka shkruar Feronikeli në emërtimin e albumit me fotot nga stadiumi.

Ato janë shkrepur nga fotografi Albert Sinani. /Olle/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi e Salihu takojnë trajnerin gjerman

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm Eroll Salihu kanë zhvilluar sot takim me përzgjedhësin e Kombëtares U21, Michael Nees. Gjatë këtij takimi u...

Ndërron jetë legjenda e futbollit kroat

Ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare legjenda e futbollit kroat, Zlatko Kranjçar- “Cico” Kranjëar ka ndërruar jetë në mëngjesin e sotëm në spitalin e Merkurit,...

E thotë agjenti i lojtarit; Mendy është Mbappe i mbrojtjes

Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, ishte heroi i madrilenëve në duelin kundër Atalantës në Champions League. Francezi shënoi golin e fitores në Bergamo...

Pioli: Milani nuk hidhet poshtë për dy ndeshje

Milani fitoi kundër Romës dhe tani numëron 8 pikë më shumë se verdhekuqtë. Synimi është që në fund të sezonit kuqezinjtë të jenë në...

Recent Comments