No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR MBROJTËSI I KOSOVËS KËRKOHET NGA BESIKTASI

MBROJTËSI I KOSOVËS KËRKOHET NGA BESIKTASI

Beshiktashi ka nisur të planifikojë që tani sezonin 2020/21. Klubi turk ka si objektiv tre futbollistë, njëri prej tyre është edhe mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Fidan Aliti

Lajmi është bërë i ditur nga “Hurriyet.com.tr”.

Beshiktashi ka kohë që e ka ndjek lojtarin që aktivizohet të Kalmari në Suedi dhe do të tentojë gjatë verës ta transferojë në Turqi.

Futbollistët tjerë që i do Beshiktashi janë Nicolas Gaitan i Lille dhe Pa Modou Jagnetë i FC Zürich.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments