No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA SERIE A JETA E DYBALAS NË IZOLIM

JETA E DYBALAS NË IZOLIM

Paolo Dybala, ylli i Juventusit, është testuar plot gjashtë herë për koronavirus dhe në katër raste ka dalë pozitiv. Dybala dhe partnerja e tij, Oriana Sabatini, rezultuan pozitivë për herë të parë me datë 21 mars dhe kanë thuajse dy muaj të izoluar në shtëpi.

Çifti simpatik megjithatë, janë munduar të qëndrojnë optimistë dhe të buzëqeshur, duke provuar gjëra nga më të ndryshmet në shtëpi dhe duke i shpërndarë me fansat në rrjetet sociale.

Këngëtarja bukuroshe dhe ylli i Juventusit luajnë PlayStation, këndojnë dhe i bien pianos, si dhe kanë adoptuar një qenush, anëtarin më të ri të familjes. Të shpresojmë që çifti ta lërë sa më shpejt këtë situatë të vështirë dhe të rikthehen të shëndetshëm dhe në jetë normale.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments