No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA REALI E GJEN ZËVENDËSUESIN E BENZEMAS

REALI E GJEN ZËVENDËSUESIN E BENZEMAS

Real Madridi po mendon për zëvendësuesin e Karim Benzema-së.

Skuadra spanjolle ka piketuar disa futbollistë e në krye të listës është Sadio Mane, sulmuesi i Liverpoolit.

Senegalezi ka lëshuar sinjale largimi nga Anfield Road dhe Realit nuk mund t’i shpëtonte diçka e tillë. Trajneri Zinedine Zidane e do shumë futbollistin shkruan AS dhe me shumë mundësi do të sulet fort për ta rrëmbyer.

“Los Blancos” kanë nisur ngacmimet me menaxherët e lojtarit. Trajneri Jurgen Klopp nuk do të humbasë futbollistin, por dëshira e Manesë mund të ndryshojë gjithçka.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Recent Comments