No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR ZHEGROVA TREGON SI PO E KALON KOHËN NË PANDEMI

ZHEGROVA TREGON SI PO E KALON KOHËN NË PANDEMI

Edon Zhegrova shkëlqeu këtë edicion te Baseli në Superligën e Zvicrës, duke zënë edhe një vend titullari në skuadrën e Marcel Koller.

Futbollisti i Kosovës, i huazuar te Baseli nga Genk, ende nuk e ka të sigurtë qëndrimin permanent te klubi i madh helvetik.

Madje, shumë media në Zvicër e Belgjikë kanë shkruar se futbollisti nga Kosova mund të rikthehet te Genk gjatë verës.

Në këtë periudhë pandemie, Zhegrova ka treguar se si po e kalon kohën tani. “Para tre ditësh jam kthyer në Zvicër, pasi kam qenë në Belgjikë, karantinën e kam kaluar me familje”, ka thënë Zhegrova Sports Show në Klan Kosova.

“Tani klubi i Baselit më ka thirrur se duhet të kthehem në Zvicër”, tregon më tej ai.

Tutje, ai tregon se çfarë po bën në këtë periudhë izolimi. “Luajmë me shokë play-station, dhe zgjedhi Barcelonën, si dhe po bëj stërvitje”, shtoi ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments