No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA GRIEZMANN DREJT LARGIMIT, E AKUZON MESSIN

GRIEZMANN DREJT LARGIMIT, E AKUZON MESSIN

Antoine Griezmann mund të largohet nga “Camp Nou”. Sulmuesi, i marrë verën e kaluar nga Atletico Madrid, nuk ka arritur të lërë shenjë me fanellën e Barcelonës.

Sipas “Don Balon”, francezi nuk ndihet i respektuar nga klubi dhe nuk ka arritur të krijojë një lidhje të fortë me shokët e skuadrës, të cilët duket se nuk e kanë ndihmuar për t’u përshtatur me stilin e lojës të skuadrës.

Gjithmonë sipas Don Balon, Griezmann akuzon më shumë se të gjithë për këtë situatë Leo Messin.

Për  këto arsye, ai duket se ka shprehur dëshirën për të ndryshuar ambient, duke i kërkuar menaxherit të tij të vihet në kontakt me Paris Saint-Germain.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments