No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR DY YJET E KOSOVËS DO T'I SHTYJNË DASMAT SHKAKU I KORONAVIRUSIT

DY YJET E KOSOVËS DO T’I SHTYJNË DASMAT SHKAKU I KORONAVIRUSIT

Bota po vuan nga pandemia COVID-19, derisa dy fy futbollsitë të Kosovës kishin planifikuar që të martohen gjatë kësaj vere

Bëhet fjalë për Arbër Zenelin dhe Fidan Alitin, të cilët ishin të gatshëm që t’i jepnin fund beqarisë gjatë kësa vere.

Por, shkaku i pandemisë ku janë të ndaluar grumbullimet, që të dy mund të ndodhë që do t’i shtynë dasmat për vitin tjetër.

Zeneli dhe Aliti gjatë lidhjeve direkte me gazetarin e Telegrafit, Romak Zeqirin, kanë bërë të ditur se dasmat e tyre tani varen nga rrjedha e pandemisë.

Në rast se do të vazhdojë kjo gjendje, që të dy kanë paralajmëruar se dasmat e tyre do t’i shtyjnë për vitin e ardhshëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

“Nuk merremi me analista”: Nga Drita i reagojnë ashpër Granit Begollit për deklaratën kundrejt Xhevdet Shabanit

Nuk ka asnjë dyshim të vetëm se Xhevdet Shabani ka qenë futbollisti më i rëndësishëm te Drita e Gjilanit në vitet e...

Muharrem Sahitit komenton postin e ri në Federatën e Futbollit të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll nga muaji mars nis një mision të qartë, atë të kualifikimit në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Recent Comments