No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR FABREGAS QETËSON TIFOZËT KATALANAS; MESSI QËNDRON

FABREGAS QETËSON TIFOZËT KATALANAS; MESSI QËNDRON

Cesc Fabregas ka një miqësi të madhe me Leo Messin. Mesfushori i Monacos luajti gjatë sezoneve 2011-2014 te Barcelona dhe fitoi pesë trofe me skuadrën e zemrës. Spanjolli është përfshirë në debatin rreth mundësisë së largimit të “pleshtit” nga katalanasit, duke qetësuar tifozët.

Leo ka menduar gjithmonë të mbyllë karrierën te Barcelona. Mijëra gjëra mund të ndodhin brenda klubit, por unë jam plotësisht i sigurt se Messi do e mbyllë karrierën te skuadra katalanase”, deklaron 32-vjeçari për Cadena Cope.

Ylli argjentinas ku luajtur gjatë gjithë jetës me Barcelonën, por kohët e fundit është përfolur mbi mundësinë e nisjes së një aventure të re me Newell’s Old Boys në Argjentinë, klub në të cilin nisi të luajë futboll, ose tek Interi në Serie A. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments