No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR MURIQI: DIKUJT PO I PENGON PUNA E DREJTË E ADEMIT

MURIQI: DIKUJT PO I PENGON PUNA E DREJTË E ADEMIT

Legjenda e futbollit kosovar, Fadil Muriqi, është jashtëzakonisht i kënaqur me punën që po bëhet në FFK.

Kështu të paktën lë për të kuptuar një mesazh dërguar në rrjetin social Facebook, shkruan Olle.

Ylli i Prishtinës, pjesë e gjeneratës së artë, duke komentuar në një shkrim të gazetarit të Bota Sot, Kemajl Goca për historikun e kreut aktual të federatës, Agim Ademi, ndër të tjera shkroi se dikujt po i pengon puna e mirë të cilën po e bën Ademi.

“Kemo e drejta dikë e pengon, por ajo që e keni cek në shkrimin tuaj është realitet. Të lumtë, respekt për punën e palodhshme të z. Agim Ademi”, shkroi Muriqi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments