No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA PREMIERE LEAGUE KLUBI ANGLEZ KA GATI 22 MILIONË PËR VEDAT MURIQIN

KLUBI ANGLEZ KA GATI 22 MILIONË PËR VEDAT MURIQIN

Tottenahmi pritet të bëjë ofertë zyrtare në drejtim të Fenerbahces për Vedat Muriqin.

Gazeta turke ‘Fanatik’ ka shkruar se klubi anglez po bën gati ofertën prej 22 milionë funte për sulmuesin kosovar, shkruan Olle.

Tottenham është në kërkim të një sulmuesi pasi me gjasë gjatë verës sulmuesi më i mirë i tyre Harry Kane do të largohet nga londinezët.

Mourinho e pëlqen sulmuesin e Kosovës dhe dëshiron që prizrenasin ta ketë në skuadër për sezonin tjetër.

Fenerbahce ka bërë të ditur se nuk do të marr parasysh oferta nën 25 milionë euro për Muriqin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Prishtinë me stil, e gjunjëzon sërish kampionin, Ballkani barazon, ‘89-shi mposhti Llapin

Prishtina është rikthyer fuqishëm në garën për titull të kampionit në Superligë. Skuadra bardhekaltër ka arritur ta gjunjëzojë sërish Dritën brenda pak...

Capello “ngel në klasë” Lazion, por edhe krejt futbollin italian në… Champions

Pas ndeshjes Lazio-Bayern Munich 1-4, Fabio Capello analizoi humbjen e thellë të kryeqytetasve në Ligën e Kampionëve: “Lazio pagoi shanset që nuk i...

Sot tri superndeshje në Superligë, mëkat që luhen pa tifozë!

Sot (e mërkurë) zhvillohen tri ndeshjet e para në kuadër të javës së 21-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Chelsea mposht Atleticon, Bayerni pothuaj e siguron kualifikimin

Një ndeshje spektakolare është zhvilluar sonte në Romë, aty ku kampioni në fuqi Bayern Munich, u ndesh me Lazion në 1/8 e...

Recent Comments