No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR ZIDANE E DËSHIRON ME ÇDO KUSHT MBAPPEN NË REAL

ZIDANE E DËSHIRON ME ÇDO KUSHT MBAPPEN NË REAL

PSG po investon shumë prej vitesh, por skuadra po dominon vetëm futbollin vendas. Champions League mbetet një ëndërr e madhe dhe drejtuesit e klubit nuk janë kursyer për të arritur fitimin e këtij kompeticioni për herë të parë në histori.

Diçka e tillë kërkon kampionë në fushë dhe në pankinë. Një emër intrigon për këtë post edhe ai është Zinedine Zidane. Mundo Deportivo raporton se PSG ka një projekt fantastik për trajnerin e Real Madrid.

Kylian Mbappe do të shitet dhe Zidane do të ketë mundësinë e një merkato shumë cilësore, përveç një rroge faraonike. Trajneri francez e adhuron Mbappe dhe Reali e kërkon prej kohësh, por Zidane dhe sulmuesi i njohur mund të bashkohen te PSG.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments