No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR KF "DARDANA" ÇMON LART PËRKUSHTIMIN E PRESIDENTIT TË FFK-SË PËR T'I NDIHMUAR...

KF “DARDANA” ÇMON LART PËRKUSHTIMIN E PRESIDENTIT TË FFK-SË PËR T’I NDIHMUAR KLUBET

Në mesin e klubeve që kanë shprehur falënderim të veçantë për FFK-në, përkatësisht për kreun e saj Agim Ademi rreth mbështetjes financiare të klubeve, gjyqtarëve dhe delegatëve me pakon emergjente është edhe klubi i Ligës së Parë, Dardana.

Postimi i KF Dardana në Facebook

FALENDERIM!

Kryesia e Klubit të futbollit dhe të gjithë sportëdashësit e KF DARADANA nga Kamenica shpreh falenderim të veqantë për Kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës z.Agim Ademi dhe institucionit që ai e udhëheq për ndihmen e ofruar klubeve në këtë kohë të vështirë pandemie nëper të cilën po kalon populli i Kosovës e në veqanti komuniteti i sportit.

Çmojmë lartë përkushtimin dhe gatishmërinë e tij që edhe tash sikur çdo herë tjetër ka qenë pranë lojtarëve dhe klubeve.

Ju jemi mirënjohës!

Përzemërsisht;
Kryesia e KF DARDANA.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments