No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA GRIEZMANN E POGBA NDIHMOJNË KRYQIN E KUQ

GRIEZMANN E POGBA NDIHMOJNË KRYQIN E KUQ

Antoine Griezmann, sulmuesi i Barcelonës, ka vendosur të vendosë në jetë nje ide gjeniale. Francezi ka bashkuar pasionin e tij për video-game dhe solidarizimin financiar në këtë moment të vështirë në Barcelonë, Spanjë e në të gjithë botën.

Kampioni i Botës ka vendosur që të luajë me një video-game online për 24 orë, në livestream, dhe çdo person që do të futet ta ndjekë, duhet të paguajë një shumë të caktuar, para këto që do të shkojnë për spitalet e Barcelonës.

24 orë, është shumë vështirë që të mbushen vetë, prandaj Griezmann ka vendosur që të marrë edhe yllin e Manchester United, Paul Pogba. Dy kampionët e botës mendohet se do të ndiqen nga miliona njerëz, që përkthehet në miliona para. Gjest i madh i dy yjeve francezë!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments