No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA LA LIGA BARCELONA BIND GUARDIOLËN, GATI SHKËMBIMI I LOJTARËVE!

BARCELONA BIND GUARDIOLËN, GATI SHKËMBIMI I LOJTARËVE!

Një ide e re e transferimeve ka lindur ndërmjet Barcelonës dhe Manchester Cityt. Spanjollët dhe anglezët mund të bashkëpunojnë mes tyre dhe të shkëmbejnë mbrojtësit e krahut të djathtë. Ekipi kampion i Spanjës i ka propozuar Pep Guardiolës që të marrë në Manchester mbrojtësin Nelson Semedo dhe të përcjellë drejt Barcelonës Joao Cancelon. Një ide që i rri përshtat të dy klubeve. Cancelo dhe Semedo nuk kanë përmbushur pritshmëritë dhe “Qytetarët” e katalanasit nuk janë të kënaqur me ta. Futbollistët kanë nevojë të ndryshojnë ambient, prandaj ideja është mirëpritur edhe nga ana e tyre.

Artikulli paraprakCOVID-19 DHE FUTBOLLI
Artikulli i ardhshëmSHTYHET EDHE EUROBASKETI 2021

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments