No menu items!

LIGUE 1

Kean dhe Mbappe shpëtojnë Parisin

PSG është kthyer te fitorja në Ligue 1 p asi ka mundur 3-1 Montpellier në javën e 13-të të Ligue 1. Skuadra e Tuchel ka...

Pochettino i gatshëm ta marrë drejtimin e PSG-së

Mauricio Pochettinon mund ta rishohim shumë shpejt të ulur në bankinën e trajnerit. Ish trajneri i Argjentinës, Mauricio Pochettino, është i etur të zëvendësojë Thomas...

Neymar lëshon deklaratë bombastike: Vitin tjetër unë dhe Messi luajmë së bashku

Ylli brazilian Neymar ka lëshuar një deklaratë krejtësisht të papritur dhe befasuese pas fitores së Paris Saint Germain kundër Manchester Unites me rezultat 1-3...

PSG heq dorë nga Massimiliano Allegri për dy arsye

Massimiliano Allegri nuk do të marrë drejtimin e Paris Saint-Germain. Trajneri është përmendur si zëvendësuesi i mundshëm i Tuchel, por, sipas sport.fr, klubi francez është...

Formacionet zyrtare të Basaksehir-PSG, Tuchel i beson heroit të fundjavës

Paris Saint Germain do të luajë në transfertë kundër Basaksehir në javën e dytë të Champions League. Francezët do të paraqiten në këtë ndeshje me...

“Neymar nuk meriton respekt, më ka thënë se…”

Kanë kaluar disa javë nga Klasikja e Francës, por sfida mes Marseille dhe PSG vazhdon të shkaktojë polemika pas sherrit të zhvilluar në fushën...

PSG bën detyrën ndaj Reims, Icardi kthehet protagonist

Paris Saint-Germain ka marrë fitoren e dytë radhazi në kampionat pas dy humbjeve radhazi të pësuar në dy ndeshjet e para të...

PSG me merkato “low cost”, kampionët duan mbrojtësin e stolit të Chelseas

Paris St-Germain po mendon për merkaton dhe së fundmi duan një mbrojtës qendre pas largimit të Thiago Silves. Trajneri Thomas Tuchel ia ka bërë...

PSG i duhen 70 milionë, ja dy yjet që do të sakrifikohen

L’Equipe ka shkruar se Paris Saint-Germain, përveç vështirësive shëndetësore pas rasteve të shumta me Covid-19, duhet të bëjë llogaritë edhe me bilancin. Kampionët e Francës...

Me tifozë dhe surpriza! Monaco fiton edhe me dhjetë, ja rezultatet

Në pritje që të fillojnë kampionet “big”, Franca ka rihapur dyert e stadiumeve me pak tifozë, por sidomos ka nisur të zbresë në fushë,...

Blatter tallet me Mbappe pas finales së Champions! Thumbon edhe PSG

Champions 2019-20 ka përfunduar me kohë, por komentet vazhdojnë… Sepp Blatter, ish presidenti i FIFA-s, foli për Champions League dhe sidomos për gabimin e...

“Urime Bayer”, lapsusi i Neymar nuk i shpëton klubit gjerman

PSG u mposht nga Bayern Munich në finalen e Champions League dhe Neymar u pa shumë i zhgënjyer pas ndeshjes. Braziliani madje...
- Advertisment -

Most Read

Del Piero mahnitet nga ylli i Interit: Ai të masakron edhe në minutën e 95′!

Nga studiot e Sky Sport, Alessandro Del Piero përgëzon Interin për blerjen e Achraf Hakimi duke pasur parasysh performancën e tij me Juventusin dhe...

Drenica vazhdon të përforcohet

Drenica bën merkato sërish në Shqipëri. Pasi mori Donald Rapon nga Laçi, Behar Ramadanin nga Vllaznia dhe Dionis Çikanin...

Puthi stemën e Juventusit, Vidal ka një shpjegim për tifozët e Interit

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ishte në qendër të vëmendjes mbrëmjen e djeshme në derbin e Italisë. Kiliani përveç se shënoi golin...

Revolucion total te Interi, ndryshohet emri dhe logo e klubit!

Në shtëpinë e Interit do të ndodhë një revolucion i pabesueshëm dhe total.Në pritje për t’u kuptuar se cfarë do të ndodhë...