No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Nuhiu: I kemi edhe tetë finale për t'u shpallur kampion

Nuhiu: I kemi edhe tetë finale për t’u shpallur kampion

Drita arriti të merr një fitore të rëndësishme në luftën për titull. 

Kampioni aktual e mposhti Arbërinë në udhëtim me rezultat 3-1.

Trajneri i mysafirëve, Ardian Nuhiu është prononcuar pas ndeshjes.

“Ato dy barazime kanë qenë pak psikologjike, mirëpo djemtë treguan karakter duke marrë këtë fitore të rëndësishme. Ne kryem detyrën tonë sot dhe me shumë qetësi do ta shikojmë ndeshjen nesër”, tha Nuhiu.

Tekniku i gjilanasve gjithashtu foli edhe për ndeshjet e ardhshme që e presin ekipin e tij.

“Ka edhe shumë ndeshje deri në fund dhe të shikojmë. Janë edhe tetë finale dhe ne duam të shpallemi kampion, por kemi edhe dy kundërshtarë shumë të vështirë që gjithashtu duan titullin”, përfundoi Ardian Nuhiu.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League. Në kuadër...

Reali me shumë mungesa të rëndësishme ndaj Liverpoolit, kjo është lista e të ftuarve

Liverpooli e pret Real Madridin në ndeshjen kthyese të çerekfinales në Ligën e Kampionëve. Mbretërit shënuan fitore të rëndësishme në ndeshjen e parë në shtëpi,...

Italia rrezikon përjashtimin nga vendet organizatore të Evropianit, kjo është arsyeja

Italia, një nga vendet organizatore të Kampionatit Evropian të futbollit rrezikon të përjashtohet nga UEFA. Shtëpia më e madhe...

Recent Comments