No menu items!
Ballina KRYESORE Klopp ironizon trajnerin e Anglisë: Nëse nuk fton në Kombëtare Alexander-Arnold atëherë…

Klopp ironizon trajnerin e Anglisë: Nëse nuk fton në Kombëtare Alexander-Arnold atëherë…

Jurgen Klopp ka dalur haptazi kundër trajnerit të Kombëtares angleze, Gareth Southgate. Trajneri i Liverpool nuk arrin ta kuptojë se si është e mundur që një nga mbrojtësit më të mirë në Botë, siç është Trent Alexander-Arnold të most ë ftohet në kombëtare.

Në kuadër të ndeshjes ndaj Arsenalit, Klopp ka folur përpara mediave, ku dhe ka ironizuar zgjedhjet e Southgate me fjalët e tij. Trajneri gjerman tha me ironi se Anglia duhet të jetë ekip super përderisa nuk ka vend për Arnold.

“Nëse Anglia nuk fton në grumbullim Trent Alexander-Arnold atëherë do të thotë që janë një ekip super. Përgëzime për Kombëtaren angleze”, u shpreh me ironi Jurgen Klopp.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ky është futbollisti me çmimin më të lartë në Superligën e Kosovës

Forma fenomenale nga Mirlind Daku në këtë sezon i është rritur edhe vlera në treg, ku nga 300 mijë euro, tani ka...

Barça dhe Juventus, luftë e ashpër për Kun Agüero

Sikurse shkruan sot katalanasja “Sport”, Barça ka vendosur të futet në garë për Kun Agüero. Pas disa ditësh reflektimi, klubi Blaugrana duket i bindur:...

B*OMBA NGA SPANJA: “Mbappe do të luajë te Reali sezonin tjetër”

Kylian Mbappe dhe Real Madrid do të bashkohen së shpejti. Bomba e lëshuar nga emisioni “Chiringuito” në Spanjë ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ka...

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi...

Recent Comments