No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E ardhmja e Haaland, zbulohet skuadra e preferuar e norvegjezit

E ardhmja e Haaland, zbulohet skuadra e preferuar e norvegjezit

Erling Haaland ka një preferencë.

Mes shumë klubeve të mëdha që janë vënë në lëvizje për sulmuesin e Borussia Dortmund, ai duket se preferon Real Madrid-in.

Sipas AS, Florentino Perez nuk ka ndërmend të marrë pjesë në ankandin e organizuar nga menaxheri Mino Raiola.

Plani i numri një të Los Blancos është të provojë të bindë drejtorin sportiv të Dortmund, Zorc, që ta lërë Haaland të lirë të largohet.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments