No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Drenica fiton në ndeshjen shumë të rëndësishme ndaj Trepçës ‘89

Drenica fiton në ndeshjen shumë të rëndësishme ndaj Trepçës ‘89

Drenica ka mposhtur me rezultat 2:0 Trepçën ’89, në kuadër të javës së 27-të të Superligës së Kosovës.

Zabergja dhe Rapo ishin realizuesit e golave për skuadrën nga Skenderaj.

Me këtë fitore, Drenica mban vendin e tetë me 30 pikë, ndërsa Trepça ’89 me 32 pikë renditet e gjashta.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments