No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Kosova konfirmon dy ndeshje miqësore me Maqedoninë e Veriut

Kosova konfirmon dy ndeshje miqësore me Maqedoninë e Veriut

Kosovës në konkurrencën e femrave do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Maqedoninë e Veriut.

Lajmi është bërë i ditur të premten nga Federata e Futbollit të Kosovës.

Vashat kosovare do të udhëtojnë për në Shkup me 6 prill përderisa ndeshjet do t’i luajë më 8 dhe 11 prill.

Përzgjedhësja Afërdita Fazlija për këto dy miqësore do t’i ketë në dispozicion vetëm dy lojtare që luajnë jashtë, derisa pjesa tjetër e lojtarëve do të jenë nga klubet vendore.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Recent Comments