No menu items!
Ballina KRYESORE Adis Beciragic – trajneri i ri i Yllit

Adis Beciragic – trajneri i ri i Yllit

Golden Eagle Ylli dje njoftoi shkarkimin e trajnerit Fatih Gezer.

Ndërsa, sot (e hënë), skuadra e Yllit ka njoftuar me trajnerin e ri.

Adis Beciragic është trajneri që ka marrë drejtimin e Yllit, trajner i cili më herët ishte në kreun e Pejës, derisa me Yllin synon trofeun e Superligës këtë edicion.

“Ju njoftojme se kemi arritur marreveshje me trajnerin Adis Beciragic deri ne perfundim te ketij sezoni”, shkroi klubi nga Suhareka.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments