No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së.

“Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë të Udineses.

Ndeshja e vlefshme për javën e 25-të në Serie A u mbyll me rezultat baras 1:1.

Becao në minutën e 68-të shënoi për mysafirët, kurse Kessie në minutën e 97-të barazoi nga pika e bardhë.

Pas 25 ndeshjeve, Milani ndodhet në vendin e dytë në tabelë me 53 pikë.

Kurse, Udinese në vendin e 11-të me 29 sosh. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments