No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3.

Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për një penallti të fituar në aksionin e fundit të dobishëm, veprim që tërboi kapitenit napolitan.

Rindërtimi i ‘DAZN’ pas ndeshjes flet për një Insigne të tërbuar nga veprimi që çoi në goditjen e dënimit: ai ishte i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për penalltinë e shkaktuar dhe më pas kishte një grindje edhe me Gattuso.

Ai u largua nga fusha duke flakur një shishe me ujë dhe duke shkelmuar tabelen e reklamave…

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ky është futbollisti me çmimin më të lartë në Superligën e Kosovës

Forma fenomenale nga Mirlind Daku në këtë sezon i është rritur edhe vlera në treg, ku nga 300 mijë euro, tani ka...

Barça dhe Juventus, luftë e ashpër për Kun Agüero

Sikurse shkruan sot katalanasja “Sport”, Barça ka vendosur të futet në garë për Kun Agüero. Pas disa ditësh reflektimi, klubi Blaugrana duket i bindur:...

B*OMBA NGA SPANJA: “Mbappe do të luajë te Reali sezonin tjetër”

Kylian Mbappe dhe Real Madrid do të bashkohen së shpejti. Bomba e lëshuar nga emisioni “Chiringuito” në Spanjë ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ka...

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi...

Recent Comments