No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

Batatina u shprehë se ata 1% që s’e përkrahin atë, i kanë për ta bërë situatën më interesantë që edhe qaji të pihet më shumë, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë i tij:

Sonte në ora 20:00 jam i ftuar në emisionin ‘Koha Shtesë’ në Super Sport Kosova 1 ku do debatojmë për Superligën e Kosovës dhe shumë tema rreth futbollit.

Unë mund të humbas por edhe të arrij fitore por K.F. “LLAPIN” dhe skuadrën e zemrës kurr nga zemra nuk mund ta largoj.Jam i lumtur që falë mbështetjes së vëllezërve në diasporë, kryetarit, Beqirit, nënkryetarit Amrushit dhe drejtorit Bejtushit kam arritur të bëj organizimin e klubit në nivelin evropian.

I lumtur që gëzoj mbështetjen e 99% të llapjanëve, ndërsa vetëm 1% mund t’i kem kundër, prandaj ata i kemi me bë situatën më interesant që edhe çaji të pihet më shumë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League. Në kuadër...

Recent Comments