No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas të cilave, numri një i stolit të “The Reds” do të largohet në fund të sezonit.

Oferta që e tundon Klopp është ajo e drejtimit të Kombëtares gjermane, që sipas gjasave do të ndajë rrugët e saj me Joachim Low pas përfundimit të kampionatit Europian. Klopp ka fituar thuajse gjithçka te Liverpooli dhe duket se kërkon sfida të reja dhe drejtimi i Gjermanisë duket sfida ideale për të.

Nga ana tjetër, Kombëtarja e Pancerave ka nevojë për një frymë të re në stol, pasi Low e drejton Gjermaninë që nga viti 2006, pra prej 15 vitesh. Gjithsesi, për momentin çdo gjë është spekulim i mediave dhe ende nuk ka diçka konkrete.


Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments