No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e...

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Kjo humbje e ka trazuar taborin e skuadrës drenicase, madje sot kanë qenë tifozët e Feronikelit “Tigrat e Zi”, që hapur kanë kërkuar largimin e trajnerit Klodian Duro.

“Nikli” pas 21 ndeshjeve ka 24 pikë në tabelë, vetëm një më shumë sesa pozita që dërgon në Ligën e Dytë dhe nëse ndodh kjo sigurisht që do të ishte një humbje e madhe.

Ish trajneri i kësaj skuadre Afrim Tovërlani i cili e njeh shumë mirë taborin e “Niklit”, pasi ishte trajner aty dhe ishte pikërisht Duro që e pasoi atë, nuk ka dashur ta komentojë situatën aktuale të Feronikelit.

Ai shumë shkurt për Demokracia.com ka thënë se nuk ka ai çfarë të flet, janë drejtuesit e klubit ata që duhet të flasin.

“Nuk kam çka të komentoj. Zyrtarët e klubit e dinë më së mirë se çka po ndodh”, ka thënë shkurt Tovërlani duke mos dashur të flas më shumë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments