No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Drita me këtë humbje vetëmsa e ka ndezur garën për titull të kampionit,pasi tash Prishtina është vetëm katër pikë larg vendit të parë.

Presidenti i Dritës, Valon Murseli ka reaguar pas ndeshjes së sotme duke thënë se Dritën humbjet e tilla nuk e gjunjëzojnë, përkundrazi vetëm sa e bëjnë edhe më të fortë.

Askush nuk është si ne! Ne jemi DRITA, ne jem Kampioni!

Keto humbje vetëm se na bejnë më të fort! Kështu ishim edhe vjet, do të jemi edhe sivjet! Ne flasim në fund!

Forca DRITA, Forca INTELEKTUAL!

DRITA KRENARI, DRITA DASHURI”, ka shkruar Murseli në Facebook.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments