No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Domgjoni e Toma: Nuk e kemi refuzuar Kosovën!

Domgjoni e Toma: Nuk e kemi refuzuar Kosovën!

Dy futbollistët e spikatur me prejardhje shqiptare, Toni Domgjoni dhe Bastian Toma kanë reguar ndaj zërave se e kanë refuzuar Kosovën. Sporti në Klan Kosova ka publikuar deklaratat e këtyre dy futbollistëve, të cilët tash e sa kohë përmenden si emra që do të mund t’i bashkohen së shpejti Kombëtares së Kosovës. “Nuk e kam refuzuar Kosovën, lajmi nuk është i vërtetë” – me këtë deklaratë Sporti në Klan Kosova ka publikuar fotot e të dy futbollistëve. Mbetet të shihet nëse këta dy futbollistë në të ardhmen e afërt do të veshin fanellën dardane, për çka tash e sa kohë presidenti i FFK-së, Agim Ademi dhe stafi i Kombëtares janë duke bërë çmos që t’i bindin për ta përfaqësuar Kosovën në kualifikimet e Botërorit 2022.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments